+3712920750
VIBER +371 29454633
Fotogrāmata Grāmatu maztirāžas izdevniecība un drukaKalendāri Plastikāta kartesKontakti
ZīmogiLielformāta digitālā druka

Digitâla drukas tipogrâfija

Uzlīmes Pasūtījums
 Mēs - pašā centrā! LVRU

DIGITĀLĀS DRUKAS TIPOGRĀFIJA
POLIGRĀFIJA

Vizītkartes. Veidlapas, transporta pavadzīmes, Faktūrrēķini, kvītis. Aploksnes. Diplomi, mapes. Flaeri. Biļetes. Lokšņu druka. Faksimils-druka (paraksts). Ofseta iespiedums. Bukleti, brošūras, plakāti, mapes. Ēdienkarte. Mapes.

 

  • ciparu druka
  • maztirāžas poligrāfija

Maztirāžas poligrāfija ļauj drukāt spilgti, krāsaini un ekonomiski, ar jebkuru tirāžas daudzumu, visu, kas Jums ir nepieciešams - vizītkartes, bukleti, uzlīmes, plakati, grāmatu izdevniecība, sākot no 1 eksemplāra. Tipogrāfija aprīkota ar mūsdienīgu un produktīvu tehniku, kas paredzēta ciparu drukai - operatīvai poligrāfijai. Drukas formāts ir 330X487 mm Laminēšanas iespēja (bezeļļas tehnologijas druka). Papīrs no 62gr. līdz 350gr. Finišers ir rievota iesējuma iespēja.
Ciparu drukas tehnoloģija ļauj saņemt nevainojamas kvalitātes nospiedumus ar spilgtām un piesātinātām krāsām, ciparu drukas galvenās priekšrocības:

Augsta operativitāte - sagatavošanas un drukas process saīsinās līdz minimālam laika zudumam. Tādēļ steidzamā ciparu drukāšana ļauj gatavot plašu poligrāfiskas produkcijas spektru dienas laikā.
Optimāla pašizmaksa pie mazām tirāžām (nav vajadzīgas drukas plēves).
Mēģinājuma lapas drukas iespēja, pirms visas tirāžas drukas un nākamo datu krāsas un datu koriģēšanas. Teicama kvalitāte ir superkrāsas.
Iespēja datus personalizēt - Ciparu druka ļauj ievadīt unikālus datus (vārdus, datumus, ciparus) katrā eksemplārā.

Vizītkartes

Vizītkartes vai krāsu vizītkartes mēs pagatavosim ar Konica Minolta bizhub C500 PRO daudzkrāsainās ciparu mašīnas palīdzību, spilgti un efektīgi. Korporatīvās vai personīgās, pašas vienkāršākās melnbaltās vai VIP vizītkartes uz dizaineru papīriem. Vizītkartes saskaņojumam Jums pietiek uzrakstīt uz mūsu E-mail: info@bronza.lv .
Mēs atsūtīsim Jums gatavu maketu, pēc saskaņojuma ar Jums, iespiedīsim teicamas kvalitātes vizītkartes. Uz vizītkartēm var būt gan Jūsu firmas logotips, gan produkcijas foto. Vizītkaršu izgatavošanas termiņš sākas no vienas stundas (pie nosacījuma, ja iesniegts gatavs vizītkaršu maketa orģināls). Vizītkaršu izgatavošanas standarta termiņš uz parastiem papīru veidiem ir viena diennakts. Vizītkaršu druka uz dizaineru papīriem notiek 2-3 darbadienu laikā.

Veidlapas, transporta pavadzīmes, Faktūrrēķini, kvītis

Praktiski neviena organizācija savā darbā neiztiek bez veidlapām, transportu pavadzīmēm, faktūrrēķiniem, kvītīm, PPR. Firmas seju nosaka korporatīvais stils, kurš sevī ietver firmas logotipu, firmas veidlapas, vizītkartes. Uz katras izrakstītās pavadzīmes vai PPR, Jūs varat izvietot savu krāsaino logotipu un nepieciešamos rekvizītus, kas labi strādās kā firmas imidžs un būs neuzmācīga firmas reklāma. Ļoti ērti izrakstīt pavadzīmes un PPR uz paškopējošām veidlapām. Pateicoties ciparu drukas tehnoloģijai mēs varam īsos termiņos iespiest un papildināt Jūsu firmas veidlapas uz papīra 80-100g/m2 melnbaltā vai daudzkrāsainā variantā. Ja mums jau ir gatavs orģināls – makets, izgatavošanas termiņš sākas no vienas stundas.

Aploksnes

Aploksnes - vairumā gadījumu tiek izmantoti E65 (eirokonverts), C5, C4. Aploksnes C4 var būt ar atloku pa plašu malu vai pa šauru (paka). Visos gadījumos mēs palīdzēsim nodrukāt nepieciešamo tirāžu nepieciešamā formāta aploksnes.

Diplomi, mapes

Atšķirīgu pasākumu veikšanā – sporta sacīkstēs, konkursos, salidojumos, mācību kursos un semināros, biznesa treniņos, prasa atzīmēt labākos dalībniekus ar godrakstiem vai izdot diplomus par noklausīto kursu. Godrakstu (diplomu) daudzums parasti nav liels, bet prasa interesantus risinājumus. Te Jums palīgā nāks operatīvā poligrāfija – daudzkrāsaina ciparu druka uz dekoratīviem dizaineru papīriem, jebkādā nestandarta formātā līdz drukas izmēram 320X450 mm. Mēs varam Jums piedāvāt mapju druku uz parasta un dekoratīva papīra, pie tirāžas līdz 500 gabaliem ar ielīmēto atloku, minimālais pasūtījums ir 20 gabali. Tādu pasākumu veikšanai bieži ir nepieciešami piezīmju bloki ar informāciju un rīkotāju un sponsoru neuzmācīgu reklāmu. Tos mēs pagatavosim ar metāla vai plastmasas spirāli, ar termolīmi, vāks no parastā vai dekoratīvā papīra, ar 250 g/m2 blīvumu, minimālais pasūtījums - 20 gabali.

Flaeri

Ja Jūsu kompānijai, nakts klubam, kinoteātrim vai kafejnīcai nepieciešams paziņot par vietu un vadāmā pasākuma laiku, atlaižu piešķiršana uz noteiktiem preču un pakalpojumu veidiem, tad bez flaera Jums neiztikt. Flaeri viena no poligrāfiskās produkcijas pašiem izplatītākajām veidiem.

Biļetes

Mēs piedāvājam Jums labākos nosacījumus flaeru un biļešu izgatavošanas drukai. Atkarībā no pieprasāmās tirāžas, druka tiek veikta ar ciparu vai ofseta drukas veidā. Bez tam, uz mūsu aprīkojuma mēs varam veikt gan flaeru, gan biļešu personalizāciju un numerāciju.

Lokšņu druka

Šis produkcijas veids ir interesants reklāmu aģentūrām un tipogrāfijām, kur pēcdrukas apstrādi iespējams veikt pašiem. Drukai tiek pieņemti faili ar maketu, kas ir samontēti formātā 320X450 mm ar visām nepieciešamām atzīmēm. Produkcija tiek atdota pasūtītājam lapās bez apstrādes. Speciāla cena reklāmu aģentūrām: zvaniet pa tel.29207506, VIBER +371 29454633. Jums aprēķinās konkrētu cenu.

Faksimils-druka (paraksts)

Faksimils-drukas pasūtījumam Jums nepieciešams mums atsūtīt parakstu, kas ir noskenēts ar atļauju ne mazāk kā 300 dpi, JPEG formātā.

Ofseta iespiedums

Katram konkrētam darbam eksistē optimāls risinājums: ciparu druka vai ofsets, vai divu šo drukas kombināciju veidā. Mēs palīdzēsim jums izdarīt optimālu variantu izvēli. Druka ofsetā veidā, nodrošina augstu produkcijas izdevēju kvalitāti, teicamu sīko detaļu atveidojumu, labu pustoņu pārraidi.
Pie tirāžas virs 500-1000 eks. optimālā izvēle būs ofsetspiedums.
Pasūtījuma izpilde aizņems no 3 līdz 5 darba dienām.

Bukleti, brošūras, plakāti, mapes

Bukleti ir viens no reklāmu poligrāfijas pašiem izplatītākajiem veidiem. Parasti, buklets – tā ir papīra lapa ar druku uz abām pusēm, kuram ir viens vai vairāki locījumi. Bukletā izvieto grafisko informāciju un produkcijas aprakstu. Mēs un mūsu partneri poligrāfijas jomā, esam ar bagātu pieredzi un pašu daudzveidīgāko aprīkojumu priekš ekskluzīvas bukletu apdares.
Reklāmu brošūras, katalogi tiek gatavoti uz krītota papīra, sastiprinās ar saspraudi, spirāli vai termolīmi. Ja Jūsu brošūrā ir mazāk par 100-120 lapaspusēm, tad saspraudes ir optimāls variants. Vāka druka ir ražota uz blīvāka papīra. Brošūras vāka apdarei tiek izmantota matētā vai glancēta laminēšana. Pat ja ir vajadzīga tikai viena brošūra – mūsu tipogrāfija spilgti un kvalitatīvi to iespiedīs priekš Jums uz ciparu iespiedmašīnas.
Plakātu druka uz atšķirīga blīvuma papīriem tiek veikta ofseta veidā. Minimālais pasūtījums uz doto poligrāfisko produkciju ir 100 eksemplāri. Plakātu izgatavošana formātos no 320X450 mm līdz A-1. Lielo plakātu drukai, ar mazām tirāžām, sākot no 1eks., piedāvājam druku uz lielformāta ciparu mašīnas.

Ēdienkarte

AKCIJA! Ēdienkarte - operatīvā druka! Tiraža no 5 gab.

Ēdienkarte ir jebkura bāra, kafejnīcas vai restorāna obligāts atribūts, , tādēļ kvalitatīva pilvērtīga druka ar atšķirīgu dekoratīvu papīru izmantošanu, orģināls dizaina-makets ar reālām ēdienu fotogrāfijām, piešķirs jūsu ēdienkartei neatkārtojamu stilu un būs jūsu panākumu ķīla. Ienesot korekcijas ēdienkartē, mēs operatīvi piedrukāsim jaunas lapaspuses. Pasūtījuma izpilde aizņems no 3 līdz 5 darba dienām un no 1 ekz.

Mapes

Mape – viens no jūsu firmas stila elementiem un vienmēr piešķir Jūsu kompānijai cienīgumu. Tādēļ priekš piedalīšanās izstādēs un prezentācijās mācību procesu komplektēšanai mēs Jums piedāvājam mapju druku. Tiek izdalīti vairāki desmiti mapju veidu. Pašas populārākās izlases ir ar slēdzamiem savienojumiem. Parasta mapju izgatavošana tiek veikta no kartona vai krītota papīra ar blīvumu līdz 300 gr./m2. Kā arī mēs piedāvājam mapju izgatavošanu no dekoratīviem papīriem. Minimālā mapju tirāža ir 100 gabali.

uz augšu

Rīga, Elizabetes 51-2a (2. st.)
tālruni:
+371 29 207 506
VIBER +371 29454633

info@bronza.lv

 

“BRONZA REKLĀMAS BIROJS” SIA, Rīga, Latvija