+37129207506
VIBER +371 29454633
Fotogrāmata Grāmatu maztirāžas izdevniecība un drukaKalendāri Plastikāta kartesKontakti
ZīmogiLielformāta digitālā druka

Digitâla drukas tipogrâfija

Uzlīmes Pasūtījums
 Mēs - pašā centrā! LVRU

PLASTIKĀTA KARTES

Plastikāta karšu izgatavošana, druka, to apstrāde un personalizācija

Mēs piedāvājam plastikāta karšu izgatavošanu ar Jūsu izstrādāto dizainu vai ar oriģinālā dizaina izstrādi, kas atbilst Jūsu prasībām un vēlmēm. Mūsu kompānija piedāvā augstas kvalitātes termotransfēru drukāšanas metodi, izmantojot speciālas iekārtas - sublimācijas printeri - Profesionālā un Ekonomiskā līnija. Šo metodi izmanto plastikāta karšu mazam tirāžam (līdz 1000 gab), ja ir nepieciešama karšu personalizācija, arī tadā gadījumā, ja piemēro īpašus elementus uz diskonta karsu virsmas (piemērām, ailes parakstam). Mēs garantējam plastikāta karšu izgatavošanas augstu kvalitāti īstermiņā, kā arī informācijas konfidencialitāti.

Parasti pasūtījuma izgatavošanas termiņš ir 5 dienas, un tas nav atkārīgs no izmantojamo krāsu skaita.

Plastikāta kartes tiek izmantotas kā caurlaides, apliecības, biedru kartes, diskonta (atlaižu) kartes, ID kartes, dāvanu kartes, sporta klubu kartes, priekšapmaksas kartes, reklāmas kartes, kā arī kā ekskluzīvi vīzitkartes un kā kalendāri.

Geometriskie izmēri:
Standarts: 85,6 mm x 53,98 mm x 0,76 mm. Biezums: 0,76 (standarta)

Materiāls: PVC-plastmasa

Virsmas aizsardzība: lamināts (glancēts vai matēts).

Prasības karšu oriģinālajam maketam.

Drukas laukums.
Plastikāta karšu makets jāatbilst mērogam 1:1. Karšu drukas laukumam (attēls) obligati ir vajadzīga papildus zona, kas būs paredzēta 1 mm, tas nozīme, tas izmeram jāatbilst 88x56 mm. Elementu izvietošana. Visus attēlu elementus, izņemot elementus, kas tiek drukātas lidz karšu malas, nav vēlams izvietot tuvāk par 1mm no karšu malas, paraksta panelim, dzešanas sloksnim vai 2mm no magnīta joslas.

Tekstu elementi.
Visi karšu maketa tekstu elementi ir jāpārvērš līksnēs (kā arī ir jāuzstāda faila maksimāla izejas izmēru). Teksta korriģēšanas nepieciešamības gadījumā tiek piedāvāts papildus fonts.

Sublimācijas druka:
Attēls ir jāizvieto kartes laukumā ar atstarpi ne mazāk par 2 mm no jebkuras kartes malas un no magnīta josla (ja tāda ir). Vēlāms 3 mm un vairāk.

Personalizācijas elementiem ir nepieciešams norādīt fonta nosaukumu, to stilu un izmēru.

Teksta izmērs punktos nav mazāks par 6 pt (Bold stilam), ne mazāk par 10 pt (Normal stilam).

Vēlāmi ir sasmalcināti parasti fonti (piemēram, Arial, Pragmatica), Bold stils ar izmēru 9 pt un lielāks.

Standarta krāsa sublimācijas personalizācijai ir melna. Atsevišķos gadījumos ir atļauta personalizācija ar sekojošām krāsām: zelts, sudrabs, bordo, gaiši zils un citi.

 Rīga, Elizabetes 51-2a (2. st.)
tālruni:
+371 29 207 506
VIBER +371 29454633

info@bronza.lv

 

“BRONZA REKLĀMAS BIROJS” SIA, Rīga, Latvija